Rychlá půjčka do výplaty se hodí na nečekané výdaje

V případech, kdy se ocitnete bez peněz kvůli opožděné výplatě nebo nečekaným finančním výdajům, vám může pomoci rychlá půjčka do výplaty. Čistě nebankovní produkt s jednoduchými pravidly. Peníze získáte v několika snadných krocích. Stačí mít přístup na internet. Jak si o půjčku požádat?


  • vyhledejte si potřebnou půjčku
  • nastavte si, kolik vám má rychlá půjčka do výplaty poskytnout peněz
  • vyplňte osobní údaje
  • vyplňte kontaktní údaje
  • je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů a žádost odeslat
  • vyčkejte na schválení půjčky

Pro dlouhodobá řešení je lepší americká půjčka

Nejen rychlá půjčka do výplaty vám pomůže s řešením finančních potíží. V případě, že hledáte vyšší částky peněz třeba na konsolidaci, vyplacení exekucí nebo na nákup či opravu nemovitosti, pak je lepší americká půjčka, která je úvěrem od 100 000 Kč, se splatností minimálně deset let, ale je potřeba ji zajistit nemovitostí.

Nemovitost musí být ve vlastnictví vašem nebo třetí osoby, která se zástavou souhlasí. Americká hypotéka má mnohem výhodnější úročení oproti klasickým spotřebitelským úvěrem. Na rozdíl od hypotéky není vyžadováno doložení za co peníze utratíte. Klidně můžete vyrazit na cestu kolem světa místo rekonstrukce obýváku. Pokud se pro půjčku rozhodnete, není potřeba dokládat své příjmy a nevadí záznam v registru nebo exekuce. Rovněž není vyžadováno mít ručitele či spolužadatele a půjčit si můžete až 50% z hodnoty nemovitosti. K získání půjčky je pak potřeba doložit potřebné dokumenty k nemovitosti i její fotografie exteriéru a interiéru. Vyřízení americké hypotéky je velmi rychlé, peníze můžete mít k dispozici do tří pracovních dní. Záleží na tom, jak rychle dodáte potřebné dokumenty.