Půjčka přes mobil na www.mobilpujcka.cz

Krátkodobá půjčka je pro mnohé jediným řešením finanční situace před výplatou. Na www.mobilpujcka.cz můžete peníze získat snadno a rychle.

K získání této půjčky nepotřebujete potvrzení o příjmech. Tuto půjčku můžete splatit klidně až za 3 týdny.

 Tato SMS půjčka je velmi jednoduchá. Pro její získání Vám stačí zaslat sms. Peníze máte na svém účtu téměř okamžitě. Je to i půjčka bez registru.

Půjčit si můžete 1 000 Kč až 10 000 Kč. Pro nové zákazníky je připravena půjčka do výše až 2 000 Kč. Pro stávající klienty je možné si půjčit až maximální částku 10 000 Kč.

Tato online půjčka je přístupná každému. Stačí Vám vyplnit formulář. V tomto formuláři budete požádáni o vyplnění Vašeho jména, Vašeho příjmení, rodného čísla a čísla občanského průkazu. Pro další kontaktování bude vyžadán Váš telefonní kontakt a písemný ve formě emailu a Vaší kontaktní adresy. Pro zaslání půjčky na Váš účet budete požádáni o jeho číslo.

Během chvilky operátorka ověří Vaše údaje a bude Vás kontaktovat. Mějte proto při ruce Váš telefon. Pokud bude třeba doplnit nějaké údaje, tak je s Vámi doplní. Sdělí Vám také jaká je doba splatnosti, úroková sazba a jaká bude Vaše splátka. Vy pak tuto půjčku musíte ještě potvrdit pomocí SMS.

Poté jste již zvládli veškeré kroky k získání půjčky. Dále můžete očekávat pouze Vaše peníze. Při první půjčce Vám přijdou peníze poštovní poukázkou. Ta bude odeslána nejpozději do 24 hodin. Jako stálý zákazník si můžete nechat peníze poslat na Váš účet.

Máte nějaké nezodpovězené dotazy? Nevadí. Můžete zavolat na zákaznický servis, kde Vám vše milé operátorky rády sdělí. Ten je pro Vás v provozu v pracovní dny od 10 do 17 hodin. Její telefonní číslo je + 420 773 222 001. Své dotazy můžete zasílat i v písemné formě a to na adresu info@mobilpujcka.cz. Zde Vám na ně odpoví v den zaslání nebo následující pracovní den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


nepovinné


nepovinné

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>