Nebankovní půjčka – jak je to s ní doopravdy?

Nebankovní půjčka je produkt snadno dostupný i problémovým klientům. Jako problémové klienty banky zpravidla označují klienty s nízkým příjmem nebo záznamem v negativním rejstříku dlužníků. Půjčit si můžete vyšší i nižší částky bez dokládání svých příjmů či kontroly registrů. Dávno neplatí, že získáte půjčku s vysokým úrokem a absurdními poplatky. Nebankovní půjčka pro problémové klienty ihned lze naopak získat za výhodných podmínek. Půjčku můžete kdykoliv splatit předčasně a neplatíte za vedení úvěrového účtu. Peníze máte navíc k dispozici ihned. Chcete-li získat bezpečnou půjčku, je vhodné využít nezávislé srovnání půjček. Najdete zde nejvýhodnější půjčky od ověřených poskytovatelů. Neplatíte poplatky ani nesmyslné kauce předem, je vyloučeno volání na drahé linky a smlouva je jasně daná, srozumitelná a čitelná bez jakýchkoliv chytáků.Pokud při hledání nebankovní půjčky narazíte na vám neznámou společnost, můžete si ji prolustrovat na internetu. Upozornění na podvodné půjčky – černá listina vám dá jasnou odpověď, zda je poskytovatel půjčky poctivý nebo nikoliv. V případě, že naletíte na podvodnou půjčku, je nutné obrátit se na Policii České republiky. Také je vhodné kontaktovat Českou obchodní inspekci, která má nad nebankovními půjčkami dohled. Můžete se přidat také k hromadnému trestnímu oznámení, pokud je více podvedených zákazníků. Samozřejmě můžete do černé listiny uvést i své zkušenosti. Černá listina je na internetu velmi vyhledávaná webová stránka s užitečnými informacemi. Naleznete zde podvodné i naopak poctivé půjčky i rady, jak se zachovat v případě, že jste podvedeni. Při výběru nebankovní půjčky buďte obezřetní a neplaťte žádné poplatky předem. Smlouvu si přečtěte v klidu a nepodepisujte nic, co se vám nelíbí.

V případě ověřených poskytovatelů se nebankovní půjčky obávat nemusíte. Pomocí online srovnání hned a zdarma víte, která je nejlepší nebankovní půjčka. Každý z nás posuzujeme půjčku jinak. Někoho zajímá výše splátek, někoho rychlost vyplacení. Důležitým parametrem je však sazba RPSN, tedy roční procentuální sazba, která musí být uvedena u všech půjček nad 4999 kč ze zákona. Tento údaj nám říká, kolik zaplatíme za půjčku, včetně všech poplatků během jednoho roku. Snadno tak zjistíte, jak moc se půjčka vyplatí. Důležité je si vybrat půjčku tak, abychom ji zvládli splácet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


nepovinné


nepovinné

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>