Na www.qkonto.cz Vám půjčí na cokoliv.

Vaše pohodlná finanční rezerva na www.qkonto.cz.

Pro sjednání úvěru qkonto musíte splňovat jen věk nad 18 let, být občanem České republiky a mít příjem minimálně 9 000 Kč. Můžete být zaměstancem, důchodcem nebo třeba brát rentu.

 Tento úvěr je na bázi kontokorentu. Neúčelový úvěr na dobu neurčitou u kterého si sjednáte úvěrový rámec v rozmezí 10 000 Kč až 50 000 Kč. A můžete ho čerpat i opakovaně až do výše sjednaného rámce. Vašim jediným úkolem je poté splácet alespoň sjednanou minimální splátku. Tato splátka nemusí být pouze minimální, můžete si sami určit její výši. Předčasné splacení je také možné a bez poplatků.

Žádné poplatky předem, bez směnek, bez rozhodčí doložky, s variabilním splácením, s volností čerpání a s možností bezplatné finanční rezervy.

Žádné skryté poplatky. Splnění podmínek doložíte pohodlně pomocí kopie platného občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti. Nájemní smlouvou v případě bydliště mimo trvalou adresu. Zaplaceným nájmem nebo inkasem. Dokladem o příjmu. U důchodců to může být odstřižek ze složenky a pro zaměstnance je potřeba, aby měli poslední tři výplatní pásky a pracovní smlouvu.

Například pokud bude výše půjčky 10 000 Kč, tak měsíční splátka bude 1 060 Kč. Výpočetní úroková sazba je 2,19 % p.m. z aktuálně vyčerpané částky. Administrativní poplatek je 1,00 % p.m. RPSN je 74,7 %.

Při půjčce 50 000 Kč bude Vaše měsíční splátka 2 495 Kč. Výpůjční úroková sazba by byla 2,49 % p.m. z aktuálně vyčerpané částky, administrativní poplatek by byl 1,50 % a RPSN 74,7 %.

Požádat si o tuto půjčku můžete velmi snadno. Stačí vyplnit online žádost, která Vám nezabere déle než 5 minut. Zde vyplníte Vaše osobní údaje a kontakt na Vás. Důležité je tak vyplnit kolik si chcete půjčit. Tak je podstatné napsat jaký je Váš zdroj příjmu a jak vysoké ty příjmy jsou.

Kontaktovat můžete regionální zástupce dle oblasti kde bydlíte. Zde najdete telefonický i písemný kontakt.

4 komentářů ku Na www.qkonto.cz Vám půjčí na cokoliv.

  1. Tomáš napsal:

    S manželkou využíváme Qkonto, líbí se nám forma kontokorentního účtu. Vyřízení půjčky i jednání bylo s firmou TC Domov velmi solidní a jejich nabídka férová.

  2. autor napsal:

    A kolik jste si u Qkonta půjčili? Byla to nějaká vyšší částka? A jaké je pak splácení? Dá se to přežít, nebo je lepší horkotěžko škudlit? Ptám se proto, že si chci koupit nové vybavení do bytu a nevím, zda si mám půjčovat, zda se to vůbec vyplatí, nebo se na to mám raději vybodnout a raději zvolit škudlení.

  3. Jarmila napsal:

    A Tomáši, kolik jste s manželkou u Qkonta půjčili? Byla to nějaká nižší částka, nebo jste si museli půjčit více? Mě jde o to, zda jsou výhodnější úroky když si půjčím méně nebo naopak více?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


nepovinné


nepovinné

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>