Kde sehnat rychle půjčku?

Sjednání úvěru v bance je zdlouhavé a vyžaduje rozsáhlou administrativu. Bankéř vás prověřuje v registru dlužníků, zkoumá vaši platební morálku a vyptává se vás na osobní informace. Podstoupit takový výslech kvůli malé půjčce v řádu několika tisíců korun půjčky není většině z nás vůbec příjemné. Navíc banky ani neposkytují drobné půjčky do 10 000 Kč.

Malé úvěry dostanete jednoduše

Naštěstí jsou zde krátkodobé půjčky online v rámci, který je možné půjčit si i malé částky a řešit tak nečekané výdaje. Jaká pravidla jsou pro tyto půjčky typická?

  • Doba splatnosti se většinou pohybuje od jednoho dne do 30 nebo 45 dnů, je možné ji za poplatek prodloužit.
  • Sjednávání půjčky probíhá obvykle online pomocí webového formuláře.
  • Schvalování netrvá dlouho, obvykle po odeslání vyplněného formuláře dostanete obratem odpověď, zda úvěr získáváte.
  • Nepotřebujete ručitele ani zástavu nemovitosti.
  • Poskytovatel většinou nenahlíží do registru dlužníků.
  • Podmínky půjčky jsou příznivé, splní je velká část žadatelů.
  • Řada společností nabízí první půjčku zdarma, neplatíte úroky ani poplatky.Splatnost až tři měsíce

Trh nabízí řadu různých úvěrů, patří mezi ně například i XS půjčka, kde získáte 2000-15 000 Kč. Výhodou je rychlost schválení půjčky doba splatnosti tří měsíců, tedy delší časový interval, než je u krátkodobých úvěrů zvykem. Můžete zvolit buď týdenní, nebo měsíční splátky. Není ale možné prodloužit splatnost.

První půjčka je zdarma

Oblíbená je také Zaplo půjčka se kterou máte šanci dostat až 12 500 Kč na 30 dní. Pokud si půjčujete poprvé, dosáhnete ale jenom na 5000 Kč. Ovšem odměnou za nižší částku vám je první půjčka zdarma.  Celých 12 500 Kč si můžete půjčit až po včasném splacení třetího úvěru. Nevýhodou je nutnost zaslání platby ve výši 1 Kč na účet poskytovatele a také vyšší úroková sazba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


nepovinné


nepovinné

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>