Jsou i úroky této půjčky veselé? To zjistíte na www.veselapujcka.cz

I půjčka může být veselá na www.veselapujcka.cz.

Zde si můžete pořídit rychlou půjčku do 10 000 Kč nebo normální půjčku od 50 000 Kč.

 Tato půjčka je nebankovní, je to půjčka bez nahlížení do registru a bez jakéhokoliv poplatku předem.

Výhoda této nabídky spočívá v tom, že Vaše peníze Vám budou vyplaceny do 30 minut od podpisu smlouvy. Bankovní ani nebankovní registry opravdu nejsou zkoumány. Pokud nejste v exekuci a potřebujete pomoct, pak je tu právě tato půjčka pro Vás.

Potřebujete zaplatit vyšší splátku telefonu, či nedoplatek za elektřinu nebo plyn? Obchodní zástupci Vám rádi pomohou a nemusíte jim sdělovat důvody, pro které jste si rozhodli půjčit.

Klasickou půjčku si můžete pořídit v rozmezí od 50 000 Kč do 2 000 000 Kč. Tyto peníze můžete použít na rekonstrukci své nemovitosti, nákup automobilů nebo je můžete použít na konsolidaci svých půjček. Tato půjčka je ručená nemovitostí. Nemovitost nemusí být Vaše. Splátky na tuto půjčky lze dohodnout individuálně. Můžete platit každý měsíc, kvartálně nebo jednou ročně. Výběr záleží na Vás.

Rychlou půjčku můžete vyřešit do několika minut a je možno domluvit odběr peněz osobně tak, abyste měli své finance co nejrychleji k dispozici. Pro získání této půjčky je požadováno mít stálý příjem a být bez exekuce.

Výhody jsou především rychlé vyřízení půjčky, nemusíte dokládat účel půjčky, minimální dokumentace a neplatíte žádné poplatky předem.

U normální půjčky je doba splatnosti od 12 měsíců do 120 měsíců. Půjčka bude vyplacena bezhotovostně na účet klienta. Výhodou úvěru je i to, že vyřeší Vaše exekuce či zástavy, vlastníkem nemovitosti, kterou ručíte, může být i jiná osoba. Ke každé půjčce se přistupuje individuálně, rychle a vstřícně. Ani zde neplatíte žádné poplatky předem.

Pro více informací se můžete obrátit na + 420 542 210 400 nebo + 420 739 102 861. Zaslat můžete také email na info@rychle-finance.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


nepovinné


nepovinné

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>