Duel: Zaplo a Japonská půjčka

Rozhodli jste se, že si vezmete takzvanou mikropůjčku? Potom máte z čeho vybírat, jelikož na trhu je řada společností, které je nabídnou. Nejlepší cestou je jít k takové, která je prověřená, vyzkoušená, férová a známá. Dle daných parametrů můžeme představit dvě. Jednou z nich je půjčka od Zaplo a druhou je Japonská půjčka. Podívejme se společně na to, v čem se liší a také na to, která z nich může být lepší.

Kolik peněz můžeme získat?


První otázka se rozhodně týká samotných částek, které jsou pro nás jako pro žadatele připraveny. Zde určitě vede společnost Zaplo. Ta dokáže v rámci první půjčky nabídnout až 8 000 korun českých. Pokud se staneme ověřeným žadatelem, není problémem dosáhnout až na sumu 20 000 Kč. Podíváme-li se na to, co nám může nabídnout Japonská půjčka, tak musíme říci, že zde je nejvyšší možnou sumou 10 000 Kč. Na druhou stranu je třeba dodat, že tolik si může vzít žadatel i napoprvé. Co tato společnost dále umí, to je možnost nabídnout až 50 000 Kč. Ty už ale jsou klasickou nebankovní půjčkou s běžnými splátkami.

Kdo na půjčku dosáhne?

Než se podíváme dále, je třeba zmínit také to, kdo na peníze může dosáhnout. Díky benevolenci je u obou společností stejné to, že si můžeme požádat:

  • Bez nutnosti dokládat příjem
  • Bez nutnosti osobních schůzek
  • Bez administrativních složitostí

Co je však u obou společností stejné, to je nutnost zaslání korunového ověřovacího poplatku. Teprve poté je žádost oficiálně schválena. Nic však nemusí trvat nijak dlouho, maximálně potom v řádech pár minut.

Jak je to s výhodností?

Na tu hledíme hned po tom, co máme jasno v tom, kolik peněz si můžeme půjčit. U obou společností rozhodně nadchne to, že si u nich můžeme půjčit zdarma. U Japonské půjčky je to v případě, kdy naši půjčku splatíme do čtrnácti dní. Stejné je to i u Zaplo, kde však máme možnost mít bezplatný úvěr až po dobu celého jednoho kalendářního měsíce.

Pokud však daných nabídek nevyužijeme, je třeba počítat s klasickým úrokem. Ten je vyšší u Zaplo, jelikož v rámci měsíce můžeme přeplatit až 30 procent z půjčené částky. Naproti tomu půjčky u druhé společnosti jsou spojeny s poplatkem zhruba 33 Kč z každé půjčené tisícikoruny. To znamená, že se jedná o úrok v jednotkách procent. Je tedy jasné, kdo je v dané oblasti vítěz.

Jak dlouho lze půjčku mít?

U obou společností platí, že standardní doba, po kterou můžeme mít peníze, je celých 30 kalendářních dní. Zklamán ale nebude ani ten, kdo by snad chtěl peníze na dobu delší. Možnosti půjčky u Zaplo nabízejí unikátní přístup, kdy si termín splatnosti můžeme neomezeně posouvat, až po dobu celého roku. Oproti tomu Japonská půjčka umožní posunutí daného termínu maximálně o 5 měsíců. Co je s oběma poskytovateli spjato, to je rozhodně fakt, že se neobejdeme bez poplatku za dané vyřízení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


nepovinné


nepovinné

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>